Tvorba webových stránek & E-shopu
W E B - D E S I G N

Tvorba webu od A do Z

Spolu s hotovým webem či e-shopem od nás dostanete prémiové hostingové služby, vypracované dokumenty (OP, GDPR, formuláře pro e-shopy, ...), automatické mustry a šablony dokumentu (hlavičkové papíry, faktury, dodací listy, ...). Zároveň za Vás vyřidíme napojení na dopravce a platební brány (je-li to relevantní), vystavíme SSL certifikáty a vytvoříme SEO přívětivé prostředí.

Jako bonus přistavíme pro každého klienta moderní webový e-mail klient.
Jednoduše od nás dostanete vše co je potřeba pro spuštění Vaší nové webové prezentace.

Pro tvorbu webových stránek používáme následující systémy

Pro níže zmíněné redakční systémy vytvaříme šablony a moduly na míru a zároveň provadíme úpravy systému podle požadavku zadavatele. Pro e-shopové systémy doporučujeme Prestashop a pro podnikové webové stránky preferujeme tvorbu nezaloženou na (open) CMS.
V případě, kdy si nejste sto procentně jistí, která varianta je pro Vás nejvhodnější, tak nás nevahejte kontaktovat, rádi Vám pomužeme s výběrem.

Hostingové služby

Pro weby s menším a středním provozem přidělujeme standartní hosting s přízpusobenými parametry podle potřeby dané prezentace.
Pro rozsáhlejší prezentace s významným provozem přidělujeme VPS nebo dedikovaný server.
Dbáme na kvalitu, rychlost a dostupnost. Z těchto důvodů vše nejenom zalohujeme na více úložištích, ale i celý provoz je duplikovám mezi dvě nezávislé datacentra. Díky tomu jsme schopni zajistit dostupnost minimálně 99.9% se zárukou případné refundace při nesplnění dostupnosti.

Technická podpora

V rámci hostingových služeb poskytujeme technickou podporu zdarma + editační služby k hostovanému webu v rozsahu 25h/rok.
V případě závažného technického problému je reakční doba v řádech minut, při obecném technickém problému do 2hodin. Při požadavku na bezplatnou editaci je reakční doba maximálně 48h.
V případě, kdy u nás máte jakoukoliv aktivní službu a potřebujete technickou podporu, která se této služby netýká, máte nárok na 25% slevu v případě úspěšného vyřešení problému, v opačném případě samozřejmě neplatíte nic.

Reklama & propagace

Mít moderní a spolehlivý web je jenom polovina úspěchu. Tou druhou je cílená propagace, vytvoření povědomí a promyšlený marketing.
Naším cílem je vytvořit co nejvíce účinou kampaň, která Vám přinese očekávaný výsledek. Díky zkušenostem v tomto odvětví jsme schopni vytvořit předpokladanou pre-analýzu s průměrnou odchylkou měnší než 10% oproti skutečným výsledkům.
Nenechte se překvapit neočekavánými výsledky ze špatně sestavené reklamní kampaně a nechte si u nás vypracovat dlouhodobý plán ušitý přesně na míru.Na co konkrétně se zaměřujeme?

Reklama na internetu

PPC & PPM kampaně

SEM marketing

Kampaně na sociálních sítích - SMM

Bannerová reklama

E-mailing kampaně

Reklama v exteriéru

Billboardová reklama včetně pravidelného dohledu

Potisk automobilů

Příprava podkladu pro potisk reklamních předmětů

Reklamní poutače

Street marketing

Ostatní

Rozhlasová reklama

Návrh a výroba reklamních 3D modelů

Influencer marketing

In-lecture začlěnění