Tvorba a správa podnikových aplikací na cloudovém systému
W E B O V É A P L I K A C E

Webová aplikace není omezená na určitý operační systém a její rychlost je jenom velmi málo ovlivněná výkonem počítače či mobilního zařízení

Výkon

Vypočetní výkon aplikace nezávisý na tom, kde si aplikaci spustíte, ale na serveru, který ji hostuje. Díky této skutečnosti můžete ovládat z notebooku nižší třídy náročné CADové programy bez omezení výkonu.

Všudypřítomnost

Díky skutečnosti, kdy pro ovládaní aplikace nepotřebujete speciální program je možné jej ovládat prakticky z jakéhokoliv zařízení.
Jste na služební cestě a potřebujete si ověřit jestli již máte naskladněno to co mělo přijít? Není problém, jednoduše si otevřete aplikaci skladového hospodářství v mobilním telefonu a ihned víte na čem jste. Rychle, jednoduše a hlavně bezpečně.

Vždy aktuální

Distribuce aktualizací, bezpečnostních oprav nebo korekcí aplikace probíhá výhradně na serverové části, uživatel se o nic nestará a zároveň se snižuje riziko napadení aplikace z napadeného klientského počítače.

Kde se můžete setkat s webovou aplikací


Aukční portály
Cloudové uložiště
Online textové editory
Online CAD programy
Registrační portály
Online televize
Správa výrobních zařízení
Servisní systémy
Online nástavba pro již fungující podnikové aplikaceZařízení na kterých provozujeme webové aplikace
Serverové počítače

HPE ProLiant DL20

FUJITSU PRIMERGY RX2520

FUJITSU PRIMERGY RX1330

Disková pole

Dell Storage řady PS6610 až 500 TB

Dell Storage řady PS4210 až 144 TB

Umístění serveru

Externí serverovna Brno

Externí serverovna Praha

Zřízení serverovny u zadavateleStavíme na ověřené kvalitě

Image Title
Image Title
Image Title

Po spuštění aplikaceStandartně poskytujeme k webovým aplikacím technickou podporu na období 36 měsíců zcela zdarma. Po tuto dobu řešíme technické problémy zdarma v předem dohodnutých termínech (je upřesněno v harmonogramu), zároveň dostanete kapacitu 45bh práce pro další úpravu (například doplnění aplikace o nové funkce) zdarma a v případě požadavku překračující tento limit slevu 50%.Po dobu 36 měsíců se zavazujeme k vydávání bezpečnostních aktualizací.
V případě, kdy dojde ke změně ve funkcionalitě klientů používaného ke vzdálené správě aplikací (v případě, kdy není použít námi dodaný klient) dostanete aktualizaci opravující případné omezení funkčnosti.Za naší práci si stojíme a to do takové míry, že poskytujeme záruku spokojenosti až do 100% částky zaplacené sumy. Nemusíte se tedy obávat, že byste zaplatili za něco, co nakonec nebude fungovat. Kompletně rozepsanou záruku dostanete na úvodní schůzce a posléze i na faktuře jako doložku.

Prvním krokem k Vaší nové webové aplikace je nás kontaktovat.

O zbytek se již postaráme my.