Tvorba a správa reklamních kampaní
R E K L A M N Í K A M P A N Ě

Pouze malé množství produktů a služeb má bez reklamy šanci na úspěch

Reklama & propagace

Mít moderní a spolehlivý web je jenom polovina úspěchu. Tou druhou je cílená propagace, vytvoření povědomí a promyšlený marketing.
Naším cílem je vytvořit co nejvíce účinou kampaň, která Vám přinese očekávaný výsledek. Díky zkušenostem v tomto odvětví jsme schopni vytvořit předpokladanou pre-analýzu s průměrnou odchylkou měnší než 10% oproti skutečným výsledkům.
Nenechte se překvapit neočekavánými výsledky ze špatně sestavené reklamní kampaně a nechte si u nás vypracovat dlouhodobý plán ušitý přesně na míru.Na co konkrétně se zaměřujeme?

Reklama na internetu

PPC & PPM kampaně

SEM marketing

Kampaně na sociálních sítích - SMM

Bannerová reklama

E-mailing kampaně

Reklama v exteriéru

Billboardová reklama včetně pravidelného dohledu

Potisk automobilů

Příprava podkladu pro potisk reklamních předmětů

Reklamní poutače

Street marketing

Ostatní

Rozhlasová reklama

Návrh a výroba reklamních 3D modelů

Influencer marketing

In-lecture začlěnění

Reklama na sociálních sítích

Vytvořit tento druh reklamy je v dnešní době poměrně jednoduché, bohužel to vede k vzniku nekvalitních a vyrušujících reklam u kterých se člověk sotva zastaví.
Cílem by nemělo být vnutit někomu to, co děláte, ale ukazat produkt o který projeví sám zájem.
Vytvaříme reklamní kampaně zejména na Facebooku, Instagramu, Pinterestu, Twitteru a Linkedinu kde je účinost největší, ale nezapomínáme ani na další sociální sítě

Reklama ve vyhledávacích sítích

Běžně označované jako PPC a PPM kampaně. Jedná se o velice účinou formu reklamních kampaní s dobře měřitelným výsledkem. Správně sestavený druh této kampaně vykazuje nejkratší dobu návratnosti s dobrou udržitelností. Rozhodně by se mělo jednat o jeden ze základních pilířů Vaších reklam.
Nedílnou soušastí je SEO optimalizace.
Podporováne vyhledávače : Seznam, Google, Bing, ... Co se týče PPM lze využít i naší širokou škálu partnerských webů.

Bannerová reklama

Pro získání povědomí v internetovém prostředí se jedná o jeden ze základních nástrojů všech marketéru. Poskytuje významnou plochu v internetovém prostředí, jenž poskytuje prostor pro prezentaci Vaší značky bez nutnosti komplexnější technické přípravy.

E-mailing kampaně

Kampaně s možností osobního zacílení. Jednoduché, ale přitom účinné. Rychlé a efektivní. A i přitom levné kampaně, které při kvalitním zpracování mají okamžitou návratnost. Nenechte se, ale zlákat na všechny pozitiva, můžete se tak velice rychle dostat do pozice, kdy Vaše kampaně budou přehlíženy a z této sytuace se velice špatně dostáva zase zpět.

Reklama v exteriéru

Reklamní poutače, bilboardové reklamy, potisk firemního auta nebo obyčejné letáčky. Vzásadě neexistuje prostor z kterého se nedá vytvořit propagační plocha. Výhoda "fyzické" reklamy je ta, že je přenositelná. Když přestanete platit reklamu na internetu tak zanikne. Ale polep auta Vám nikdo nevezme, propisku s webovou adresou možna ztratíte, ale může se dostat k někomu kdo si, třeba ze zvědavostí, zobrazí Váš web. Často se jedná o velice špatně měřitelnou reklamu, s delší dobou návratnosti, ale často vydělává i v době, kdy ji nedotujete a mnohdy může pomoci v překonání výkyvu v podnikání.

Pro maximální úspěšnost je vhodné kombinovat více reklamních kampaní nebo způsobů propagace zároveň

Pro nezávazné zpracování nás neváhejte kontaktovat