Převedeme Váš nápad na funkční prototyp
P R O T O T Y P O V Á N Í

Pomůžeme Vám dostat nápad do fyzické podoby

Disponujeme technologiemi a know-how, díky kterým se dostaváme do bodu, kdy jedinou překážkou je fantazie

Návrh a výroba základních desek

V případech kdy není vhodné použít již existující základní desky přistupujeme k návrhu na míru. Výhodou takového řešení je úspora nákladů, kdy neplatíte za zbytečné funkce, specifické rozměry, obtížnější okopírování a možnost používání běžně nedostupných součástek.

Návrh vlastního firmware

Pro Váš prototyp vytvoříme firmware, který zajistí plnou funkčnost. V případech kdy nemusíte stavět na již hotovém systému se výkon zvyšuje i o několik řádů.
Běžným jevem je i to že prototyp s procesorem o taktu pár MHz předčí i procesory s taktem v hodnotách GHz.

3D tisk

Pro výrobu prototypu používáme nejběžněji právě technologii 3D tisku. Naše tisková farma obsahuje jak FFF/FDM, SLA i SLS tiskárny. Můžeme tedy Váš prototyp vytisknout v široké škále materiálu.

CNC zařízení

Tam kde je 3D tisk nevhodný přistupujem k výrobě pomocí CNC fréz, plotterů, laserových a dalších zařízení.
Výrobu na CNC zařízeních pro nás zajišťuje externí firma.

Od nápadu po realizaci

Náš tým vytvoří funkční prototyp, vypracuje dokumentaci a případně vyřídí ochranné známky či patenty. Jako další vhodný krok je vytvořit obecné povědomí a webovou prezentaci, to zajistí naší web-masteři, designéři a marketéři. Posledním krokem je produkční výroba, kterou zpravidla zadáváme do výrobních závodu v Polsku.

Celý proces je týmovou práci více složek a je nanejvýš vhodné, aby si zadavatel vyhradil dostatek času pro případné konzultace.
Celý proces může zabrat i několik měsíců + další čas pro přípravu výrobního procesu.