Vývoj aplikací pro IOS, adndroid a IOT zařízení
M O B I L N Í A P L I K A C E

Mobilní aplikace je logickým stupněm ve vývoji aplikací, který usnadňuje širší nasazení a snažší distribuci díky stále se rozšiřujicímu trhu s mobilními zařízeními.


Harmonogram vývoje mobilní a IOT aplikacíDomluvíme si osobní nebo virtuální schůzku a probereme všechny parametry a požadavky. Vytvoříme si časový plán, plánovanou kompatibilitu a probereme Vaší představu o vzhledu a funkcích aplikace.Dostanete od nás vizualizaci aplikace s popisem funkcionalit, dále časový rozvrh vyhotovení spolu s rozpisem kompatibilit, rozsah podpory a aktualizací pro období po vyhotovení.V dohodnutém časovém období Vám představíme alfa verzi aplikace podle Vašeho zadání. Aplikaci předvedeme a ukážeme všechny funkce. Pokud budete s verzi spokojeni převedeme aplikaci do beta verze. V případě, kdy si budete přát něco v aplikaci změnit, přidat, odebrat nebo jinak pozměnit, tak zde je nejvhodnější chvíle.V tomto kroku Vaší aplikaci otestuje náš tým testeru. Testy probíhaji nejenom ve virtuálním prostředí, ale i na skutečných zařízeních s různými verzemi operačních systému. Například v případě Apple produktu disponujeme všemi zařízeními od roku 2014 po současnost (držíme zejména verze, které výrobce stále podporuje), u Andorid zařízení držíme majoritní většinu výrobců a velikosti zařízení tak, abychom pokryli alespoň 95% podílu a tím zajistili maximalní možnou míru fyzického otestování. U ostatních zařízení jako je Arduino, RPI nebo klony držíme běžně používané systémy, které průběžně doplňujeme o nové.Po úspěšném otestování na naší straně přichází na řadu otestování objednatelem, tedy Vámi. Dostanete od nás plně funkční verzi aplikace a zkusíte si její fungování, v případě zájmu od nás dostanete přístupy pro širší testování na více zařízeních. Simultálně probíha i testování na naší straně a případné chyby obratem opravujeme. Jakmile si budeme skutečně jisti, že aplikace může do ostrého provozu a ani Vy nenajdete v aplikaci vadu nebo nebudete mít požadavek na změnu, tak můžeme přistoupit ke zveřejnění aplikace veřejnosti.Nastal čas, kdy můžete svoji aplikaci "vypustit" mezi lidi. Od nás dostanete zdrojové kódy + kompletní reporty a aplikaci nahrajeme na požadováné "story", v případě podnikových aplikací dojde k distribuci jinou nejvhodnější formou.


Po spuštění aplikaceStandartně poskytujeme k mobilním aplikacím technickou podporu na období 12 měsíců zcela zdarma. Po tuto dobu řešíme technické problémy zdarma v předem dohodnutých termínech (je upřesněno v harmonogramu), zároveň dostanete kapacitu 25bh práce pro další úpravu (například doplnění aplikace o nové funkce) zdarma a v případě požadavku překračující tento limit slevu 50%.V případě kdy na trh v období trvání bezplatné technické podpory příjde nové zařízení, které vybočuje z řady (například jiný poměr stran displeje, specifické rozlišení, výřez v displeji, mechanické tlačítka, etc.) dostanete od nás aktualizaci aplikace zcela zdarma, tak aby byla plně funkční i na tomto novém zařízení.Za naší práci si stojíme a to o takové míry, že poskytujeme záruku spokojenosti až do 100% částky zaplacené sumy. Nemusíte se tedy obávat, že byste zaplatili za něco co nakonec nebude fungovat. Kompletně rozepsanou záruku dostanete na úvodní schůzce a posléze i na faktuře jako doložku.Vyhodnocujeme to jakým způsobem uživatele s aplikací pracují a snažíme se ji vylepšovat pro pohodlnější ovládání. Reagujeme na podněty a podle nich zpracováváme jakým směrem by se měla aplikace vyvíjet. Standartně (při 12m období podpory) od nás dostanete dvě vyhodnocení. První cca po půl roce, kde shrneme základní statistické údaje pokusíme se aplikaci přizpůsobit podle preferencí úživatelů (po dohodě s objednatelem) a v druhém vyhodnocení rozebereme provedené změny a v případě zájmu sestavíme plán na další období.


Zařízení v teto kategorii pro které vyvýjíme aplikace

Apple zařízení

Zařízení s iOS 10.x a vyšší

Zařízení s iPadOS

Zařízení s watchOS 4.x a vyšší

Zařízení s tvOS 9.x a vyšší

Android

Všechny zařízení podporující android 5.0 (Lollipop) a výšší

Ostatní "malé" zařízení

RaspberryPi

Arduino

Vlastní vývojové desky

Zařízení vzniklé v programu "Prototyping"

Pro zařízení, které nesplňují výše zminěné podmíky provádíme vývoj aplikací pouze v omezeném režimu, tj. se zkrácenou technickou podporou na 3m, neposkytujeme bezplatné aktualizace a neprovadíme rozšířené alfa ani beta testování.