Vývoj aplikací pro MacOS a Windows
D E S K T O P A P L I K A C E

Provádíme vývoj aplikací pro systémy MS Windows + MacOS

Součastí dodaného SW je zaškolení personálu, technická podpora a aktualizace podle zvoleného období


Postup vývoje aplikace pro MacOS a PC se schématicky příliš neodlišuje od vývoje mobilních aplikací, hlavními rozdíly je odlišný obsah úvodní konzultace, rozšířené testování a v neposlední řadě komplexní zaškolení


Harmonogram vývoje Aplikační softwaruDomluvíme si osobní nebo virtuální schůzku a probereme všechny parametry a požadavky. Vytvoříme si časový plán, plánovanou kompatibilitu a probereme Vaší představu o vzhledu a funkcích aplikace.Dostanete od nás vizualizaci aplikace s popisem funkcionalit, dále časový rozvrh vyhotovení spolu s rozpisem kompatibilit, rozsah podpory a aktualizací pro období po vyhotovení.V dohodnutém časovém období Vám představíme alfa verzi aplikace podle Vašeho zadání. Aplikaci předvedeme a ukážeme všechny funkce. Pokud budete s verzi spokojeni převedeme aplikaci do beta verze. V případě, kdy si budete přát něco v aplikaci změnit, přidat, odebrat nebo jinak pozměnit, tak zde je nejvhodnější chvíle.V tomto kroku Vaší aplikaci otestuje náš tým testeru. Testy probíhaji nejenom ve virtuálním prostředí, ale i na skutečných zařízeních s různými verzemi operačních systému. Disponujeme všemi běžně dostupnými architekturami a komponenty. V případě zájmu o stavbu aplikace na konkretní "železo" je nutné ověřit předem možnost takového vývoje (například vývoj pro PowerPC).Po úspěšném otestování na naší straně přichází na řadu otestování objednatelem, tedy Vámi. Dostanete od nás plně funkční verzi aplikace a zkusíte si její fungování, v případě zájmu od nás dostanete přístupy pro širší testování na více zařízeních s otevřeným debugovacím režimem. Simultálně probíha i testování na naší straně a případné chyby obratem opravujeme. Jakmile si budeme skutečně jisti, že aplikace může do ostrého provozu a ani Vy nenajdete v aplikaci vadu nebo nebudete mít požadavek na změnu, tak můžeme přistoupit k ostrému spuštění aplikace.Při předání hotové aplikace Vás zaškolíme v jejím používaní. Je-li riziko zneužití či napadení zvenčí probíha po zaškolení přednáška jenž má za účel naučit, či pouze obnovit, znalosti o kyber-bezpečnosti. Tato služba je samozřejmě poskytována zdarma v rámci vývoje SW.


Po spuštění aplikaceStandartně poskytujeme k mobilním aplikacím technickou podporu na období 6 měsíců zcela zdarma. Po tuto dobu řešíme technické problémy zdarma v předem dohodnutých termínech (je upřesněno v harmonogramu), zároveň dostanete kapacitu 15bh práce pro další úpravu (například doplnění aplikace o nové funkce) zdarma a v případě požadavku překračující tento limit slevu 50%.Aktualizace se v tomto případě vztahuje pouze v rámci na reakci vůči zranitelnosti a jiným bezpečnostním hrozbámZa naší práci si stojíme a to o takové míry, že poskytujeme záruku spokojenosti až do 100% částky zaplacené sumy. Nemusíte se tedy obávat, že byste zaplatili za něco co nakonec nebude fungovat. Kompletně rozepsanou záruku dostanete na úvodní schůzce a posléze i na faktuře jako doložku.

Provádíme také úpravy Vašeho softwarového vybavení, které již není podporováno dodavatelem.

Podmínkou je svolení originalního dodavatele nebo vlastnictví patřičné licence.